קורס מסחר באיביי - לחברות ועסקים

קורס מסחר באיביי - לחברות ועסקים

כי ידע שווה כסף. נקודה.

ebay , אחת מפלטפורמות המסחר המקוון הגדולות ביותר בעולם, מעמידה לרשות כל אחד ואחת מאיתנו, החל מהיזם הפרטי ועד לסוחר המקצועי, מגוון נרחב של הזדמנויות עסקיות הממתינות לנו כאן ועכשיו! באמצעות קורס מכירות באיביי של חברת mybay, תוכלו גם אתם למנף את היכולות היזמיות שלכם ולהפוך אותן לכסף רב העובר ושב בחשבונכם הפרטי!
 

מספר מילים על מסחר באיביי

ebay הוא אתר אינטרנט למכירות פומביות ומכירות ישירות, המעמיד לרשותכם תנועה של קרוב ל-350,000,000 גולשים בכל רגע נתון!!! האתר הוקם בשנת 1995, ומאז ועד היום הוא מהווה את פלטפורמת המסחר המקוון המובילה ברשת. האתר פועל כזירת מסחר מקוון הן ברמה המקומית (איביי-ישראל) והן ברמה הגלובאלית, דבר המאפשר לכם לבצע מגוון נרחב של פעולות מסחר באיביי עם מיליוני לקוחות פוטנציאליים בארץ ובעולם!
 

קורסי המסחר של חברת mybay  - למי הם מיועדים?

קורסי מכירה באיביי של חברת mybay מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין להכיר מקרוב את רזי המסחר באיביי, בין אם מדובר ביזם הפרטי ובין אם מדובר בסוחרים מקצועיים, יבואנים, יצואנים ובעלי עסקים המעוניינים בהרחבת פעילותם העסקית באמצעות מכירות באיביי.
 
אנחנו בחברת mybay מעמידים לרשותכם את הקורס המקיף, המקצועי והאיכותי ביותר בתחום המסחר באיביי, ובין יתר נושאי הלימוד המועברים במהלך הקורס תמצאו:
  • מהי מכירה באיביי וכיצד היא מיושמת בפועל?
  • כיצד ניתן להגדיל מכירות באיביי?
  • אסטרטגיות מסחר נפוצות לצרכי מכירה באיביי וקנייה באיביי
  • מינוף הקשרים העסקיים באמצעות פלטפורמת ebay
  • drop shipping
  • חסכון בעמלות וניהול נכון של חנות ebay
ועוד מגוון נרחב של נושאים אשר נועדו להעניק לכם את "ארגז הכלים" המקצועי, המדויק והאפקטיבי ביותר לצרכי מסחר באיביי והגדלת היקף מכירות באיביי. 
 

חזור למעלה