קורס איביי מקצועי ומקיף

קורס איביי מקצועי ומקיף

כזוכת פרס ebay על הצטיינות במכירות כבר שנתיים ברציפות, אנחנו בחברת mybay מזמינים גם אתכם לגלות את רזי המסחר, השיווק והמכירה ב- ebay, וכל זאת באמצעות קורסים מקצועיים ומקיפים המותאמים לכל אחד ואחת מכם!

קורס ebay - מה זה בכלל?

קורס ebay הינו קורס מקצועי המועבר על ידי צוות המרצים המוביל של חברת mybay. קורס זה מיועד לצרכי הבנת אופי המסחר והמכירה באחת מפלטפורמות המסחר המקוון הגדולה ביותר בעולם, והוא מותאם באופן אישי הן לצורכי המסחר והמכירה שלכם והן לרמת הידע הבסיסי העומד לרשותכם בתחום המסחר המקוון ברשת האינטרנט בכלל ובפלטפורמת ה- ebay בפרט.

קורס ebay של חברת mybay הינו קורס מעשי המאפשר לכם להכיר מקרוב את טכניקות המכירה המובילות ביותר באיביי. בין יתר נושאי הלימוד המועברים לכם במסגרת קורס איביי למתחיל או קורס ebay ליזם המנוסה תמצאו: דרכים מבוססות הצלחה להגדלת המכירות באיביי, אסטרטגיות מסחר נפוצות למטרות קנייה/מכירה באיביי, איתור הזדמנויות עסקיות באיביי, מינוף קשרים עסקיים באמצעות האיביי ועוד מגוון נרחב של נושאי מסחר (מכירה וקנייה) באיביי.

Mybay מציגה: קורס ebay בהתאמה אישית!

בניגוד לקורסים אחרים המוצעים לכם בתחום המסחר באיביי, אצלנו בחברת mybay, תוכלו למצוא קורס ebay מקיף, מקצועי ואפקטיבי במיוחד המועבר כולו בצורה פרונטאלית התואמת את הצרכים העסקיים שלכם במסגרת מסחר (קנייה/מכירה) באיביי. קורסי המסחר שלנו באיביי מותאמים באופן אישי לכל אחד ואחת מכם, בין אם מדובר בקורס פתיחת חנות באיביי המיועד לבעלי עסקים המעוניינים לשווק את מרכולתם באמצעות האיביי ובין אם מדובר בקורס איביי למתחיל המיועד לאנשים פרטיים המעוניינים למכור או לקנות מוצרים ושירותים באמצעות האיביי.

קורס ebay המיושם בחברת mybay הינו קורס מעמיק ומקיף המבוסס ברובו על הצלחה! אנחנו בחברת mybay מאמינים שלכל אחד ואחת מכם יש את הזכות (ועכשיו גם את האפשרות), להרוויח מפעולות מסחר כאלו ואחרות באיביי!

זה הזמן ליצור עימנו קשר, להכיר מקרוב את קורסי המסחר השונים העומדים לרשותכם בהתאם לרמתכם (קורס איביי למתחיל, קורס איביי למתקדמים, פתיחת חנות מקוונת באיביי ועוד), וליהנות מרשת של יתרונות מבוססי הצלחה!

 


  • מחיר: 3499 שקלים
חזור למעלה