פתיחת חנות באיביי

פתיחת חנות באיביי

יש לך עסק, חנות או מוצר מנצח? רוצה להיחשף למאות מילוני לקוחות בכל העולם? זה הזמן למנף את יכולות השיווק והמכירה שלכם באמצעות פתיחת חנות איביי. אנחנו נבנה לך חנות וירטואלית ב ebay* מותאמת אישית ומעוצבת  ברמה הכי גבוהה שיש.
 
לחברת mybay כ- 100 חנויות פעילות ב ebay ביניהן ניתן למצוא כמה מהמותגים הגדולים בשוק.
 
במקביל נכשיר אותך באמצעות קורס פורנטאלי מעשי המושתת על הידע והניסיון הרב שלנו בתחום המכירות וההדרכה, ועל כך יעיד פרס ebay על הצטיינות במכירות לשנת 2013 אשר הוענק לחברתנו!
 

חנות איביי - ההזדמנות העסקית שאסור לכם לפספס...

ebay, אחת מפלטפורמת המסחר המקוון הגדולות ביותר בעולם, מעמידה לרשותכם תנועת לקוחות פוטנציאליים של למעלה מ-350,000,000 גולשים בכל רגע נתון!!! חברת mybay מציעה לבנות עבורכם חנות איביי מושקעת ומעוצבת שתוכלו לנהל בעצמכם. כמו כן באמצעות הקורסים המקצועיים שלנו תוכלו גם אתם ללמוד איך פותחים חנות באיביי ולהפוך את תנועת הגולשים לרווח מיידי בחשבון הבנק שלכם!

פתיחת חנות באיביי - כל היתרונות

Ebay stores היא פלטפורמה ייעודית הממתינה לכם באיביי. פלטפורמה זו מיועדת לבעלי חנויות, יזמים ואנשי עסקים המעוניינים לשווק את מוצריהם ושירותיהם באמצעות האיביי, והיא מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של כלים אינטרנטיים המיועדים להגדיל את יכולות המכירה והצמיחה שלכם באמצעות מכירת מוצרים באיביי. כחברה מובילה בתחום קורסי המסחר באיביי, אנחנו בחברת mybay, מעמידים לרשותכם את הקורסים המקיפים, המקצועיים והמשתלמים ביותר בתחום. הקורסים שלנו חולשים על כל מרכיבי המכירה, השיווק והמסחר באיביי. מלבד הקורסים המקצועיים חברת mybay בונה חנויות באיביי ללקוחותיה. לחברה כ- 100 חנויות פעילות ומצליחות היום. אז אם אתם שוקלים פתיחת חנות באיביי ואינכם יודעים איך לפתוח חנות באיביי בעצמכם , צרו עימנו קשר עוד היום! אנחנו נבנה עבורכם חנות איביי וירטואלית ברמה הכי גבוהה שיש.חזור למעלה