מה למכור באיביי?

מה למכור באיביי?

למעלה מ-350 מיליון גולשים בכל רגע נתון, יותר מ-250,000 חנויות מסחר מקוונות ומאות מיליוני פריטים, מוצרים ושירותים מכל תחומי החיים, כל אלו ועוד הופכים את ה- ebay לאחת מפלטפורמות המסחר המקוון הגדולות ביותר בעולם!

 אחת השאלות אותן אנו נשאלים שוב ושוב על ידי משווקים וסוחרים העושים שימוש בפלטפורמת האיביי היא השאלה: מה כדאי למכור באיביי? שאלה מורכבת זו מהווה את הבסיס לחלק גדול מהקורסים המקצועיים המועברים על ידינו בתחום המסחר האפקטיבי באיביי, והיא גם זו המאפשרת לנו לתכנן באופן אופרטיבי יותר את תכני הקורס בהתאם לאופיים של מוצרים ושירותים שונים הנמכרים באיביי.
 

כיצד תדעו מה אפשר למכור באיביי?

על פניו, פלטפורמת האיביי מאפשרת לכם למכור ולסחור בכל מוצר צריכה אפשרי, וכפועל יוצא מכך, השאלה המדויקת אותו אתם אמורים לשאול היא לא מה אפשר למכור באיביי אלא מה כדאי למכור באיביי, כאשר הדגש הוא על מה כדאי ועד כמה זה רווחי לכם?!!! אצלנו בחברת mybay תוכלו למצוא קורסי מסחר מקצועיים העוסקים בשאלה: מה למכור באיביי וכיצד להפוך את אותם מוצרים לסיפור הצלחה!

באיביי ישראל פועלים (נכון לעכשיו) יותר מ-100 חנויות איביי של משווקים וסוחרים מקומיים המפעילים קשר סחר מקומיים (בינם לבין צרכנים ישראליים) וקשרי סחר בינלאומיים (בינם לבין צרכנים מכל רחבי העולם), ועל פי נתונים שונים בכל עשרים שניות נמכר באיביי מוצר המיוצר בישראל ומשווק על ידי סוחרי איביי מקומיים.

Mybay- סיפור הצלחה מקומי המאפשר לכם ליהנות מהידע שלו!

חברת mybay הינה חברה ישראלית הפועלת בתחום המכירות והמסחר באיביי, ובשנת 2013 היא זכתה בפרס איביי העולמי על הצטיינות במכירות! לרשות החברה מגוון נרחב של קורסי מסחר באיביי העוסקים בין היתר בשאלה: מה כדאי למכור באיביי וכיצד להפוך את המוצרים השונים ליחידות רווח עצמאיות? במידה וגם אתם רוצים לדעת מה כדאי למכור באיביי, ובמידה וגם אתם רוצים להפוך את פלטפורמת האיביי שלכם לסיפור הצלחה מקומי, זה הזמן להיוועץ עם צוות המומחים של חברת mybay. צרו עימנו קשר עוד היום, וגם אתם תוכלו לקבל תשובה מלאה ומקצועית בנוגע לשאלה: מה למכור באיביי?

 

חזור למעלה