איך פותחים חשבון באיביי?

איך פותחים חשבון באיביי?

פתיחת חשבון באיביי

רוצים להתחיל לבצע פעולות מסחר (קנייה ומכירה) באיביי אך עדיין אין לכם חשבון איביי פעיל? מעוניינים לדעת איך פותחים חשבון ebay ? הגעתם למקום הנכון! במדריך שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לצורך פתיחת חשבון באיביי.

 

חשבון באיביי- מה זה בכלל?

חשבון איביי הוא למעשה חשבון משתמש אישי, המאפשר לכל אחד ואחת מכם לבצע מגוון נרחב של פעולות מסחר (קנייה ומכירה) באיביי, אחת מפלטפורמות המסחר המקוון הגדולות והמובילות בעולם. פתיחת חשבון באיביי הינה פעולה קצרה, פשוטה וחינמית, המיושמת באמצעות שני שלבים בלבד. עם סיום הרשמתכם לאיביי, ולצורך תחילת ביצוע פעולות המסחר באתר, תדרשו לבצע גם הליך פתיחת חשבון ב-PAYPAL, שירות התשלומים המקוון השייך אף הוא לחברת איביי.
 

איך פותחים חשבון ebay – שלב אחר שלב

בטרם פנייתכם לפתיחת חשבון באיביי, הקפידו לוודא כי עומדת לרשותכם תיבת דוא"ל פעילה. תיבה זו תשמש אתכם גם לצרכי אישור פתיחת החשבון באיביי וב-PAYPAL וגם לצרכי קבלת עדכונים שוטפים בנוגע לפעולות המסחר אותם תבצעו באיביי.
 

איך לפתוח חשבון באיביי - שלב 1

 
היכנסו לאתר  www.ebay.comולחצו על REGISTER. הלחיצה תפנה אתכם לדף הרשמה המורכב משלושה חלקים: מילוי פרטים אישיים של פותח החשבון בחירת שם משתמש, סיסמא ושאלות זיהוי אישיות לצרכי אבטחה אישור הצטרפותכם לאיביי ואישור הרשמה במהלך השלב ה-1 בהליך פתיחת חשבון באיביי, וודאו כי אתם מזינים את פרטי ההרשמה במלואם ובצורה תקינה.
 

איך לפתוח חשבון באיביי - שלב 2

 לאחר סיום תהליך ההרשמה, תתקבל בתיבת הדוא"ל האישית שלכם, הודעה מ-איביי אשר בתוכנה יופיע לינק עם הכיתוב: ACTION NOW. לחיצה על גבי הלינק תפעיל באופן מיידי את חשבון האיביי שלכם. מכאן ואילך הכניסה לאתר איביי תתבצע באמצעות הקלדת שם המשתמש והסיסמא אותם הגדרתם לעצמכם. כבעלי חשבון משתמש באייבי תוכלו לבצע מגוון נרחב של פעולות מסחר הכוללות בין היתר: חיפוש אחר מוצרים שונים, הגשת הצעות למכירות פומביות, רכישת מוצרים בקנייה מיידית. כמו כן, תוכלו לעדכן את החשבון אותו פתחתם לחשבון-מוכר, דבר המאפשר לכם לבצע מגוון נרחב של פעולות מכירה באיביי.
 
רוצים לדעת יותר על הליכי הקנייה והמכירה באייבי? אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל רגע נתון!
 
 
 
 
חזור למעלה